Przewodnicy po mieście Oświęcim

Chcesz ciekawie spędzić czas w Oświęcimiu? Dowiedzieć się wielu nowych informacji o jego historii i zabytkach? A może po prostu chcesz aktywnie pospacerować po oświęcimskiej starówce czy jej okolicach?

Przedstawiamy Państwu listę rekomendowanych przewodników po mieście Oświęcim, którzy ukończyli kurs przewodników organizowany pod patronatem Urzędu Miasta Oświęcim w 2019 roku  i dzięki temu są dobrze przygotowani do oprowadzania po naszym mieście.

Nazwisko i imię (kolejność alfabetyczna)

telefon kontaktowy

adres e-mail

znajomość języka

Białas-Szafraniec Katarzyna

+48 512-080-697

katarzyna78@gmail.com

polski

Bielska Aleksandra

+48 608-559-357

olabielska@interia.eu

polski,  angielski

Hałat-Żmudzińska Paulina

+48 695-198-274

pauliiina@poczta.fm

polski

Kulig Katarzyna

+ 48 692-707-944

katarzynaa.kulig@gmail.com

polski,  angielski,hiszpański

Kurhanska Mariya

+ 48 730-952-923

marya_kurhanska@interia.pl

polski, rosyjski

Laskowska Beata

+ 48 504-757-187

laskowska4@op.pl

polski, grecki

Matyja Rafał

+ 48 605-133-282

rufos07@tlen.pl

polski

Mądrzyk Kamila

+48 509-615-440

madrzyk.kamila@gmail.com

polski, angielski

Mitoraj Danuta

+48 600-998-305

dmitor@interia.pl

polski

Mynarski Tomasz

+48 881-104-050

tomasz_mynarski@wp.pl

polski

Nikliborc Joanna

+48 665-621-198

j.nikliborc@gmail.com

polski, angielski,  włoski

Rączka Marcin

+48 693-116-449

marcinraczka1106@gmail.com

polski

Rolewski Jacek

+48 518-395-752

jackrol1995@gmail.com

polski

Sobczuk Janusz

+48 506-107-672

duszek70@gmail.com

polski

Talewicz Mariola

+48 602-214-538

mariola.talewicz@gmail.com

polski

Tarczyński Piotr

+48 504-262-429

tarczynski@wp.pl

polski

Wodniak Paweł

+48 603-113-314

p.wodniak@interia.pl

polski

Lista pozostałych przewodników oferujących swoje usługi w zakresie oprowadzania po mieście Oświęcim:

Nazwisko i imię (kolejność alfabetyczna)

telefon kontaktowy

adres e-mail

znajomość języka

Jasiński Krzysztof

+48 792-740-513

k.jasinski@poczta.fm

polski, angielski

Kowalik Arkadiusz

+48 791-068-968

arekkowalik70@wp.pl

polski

Wija Joanna

+48 513-101-218

joanna.wija@gmail.com

polski, włoski, francuski

Zachęcamy Państwa do bezpośredniego kontaktu z poszczególnymi osobami w celu ustalenia szczegółów współpracy.

 

Pomocą przy organizacji pobytu w mieście Oświęcim służą również pracownicy Punktów Informacji Turystycznej – zobacz więcej

Uwagi i zastrzeżenia do pracy przewodników można zgłaszać do Wydziału Promocji Miasta Oświęcim, ul. Zaborska 2 lub pocztą elektroniczną na adres pm@um.oswiecim.pl


Inne osoby, które chcą być dopisane do bazy przewodników po mieście Oświęcim proszone są o kontakt z Wydziałem Promocji Miasta Oświęcim pm@um.oswiecim.pl