22.06.2026

Oświęcim. Dodatkowa atrakcja podczas Nocy Kultury. Mgła i muzyka na żywo!

W trakcie Nocy Kultury, która odbędzie się w piątek, 26 czerwca, zapraszamy na wyjątkowe widowisko, które wzbogaci tegoroczne wydarzenie.

O godzinach 22 oraz 23 odbędzie się specjalna emisja mgły połączona z muzyką na żywo, tworząc niepowtarzalną atmosferę i niezwykłe wrażenia wizualno-dźwiękowe.

Zapraszamy na Noc Kultury i do parku mgieł!

Przejdź do treści