Rady Osiedli

Rady Osiedli:

OSIEDLE ZASOLE

Siedziba: Oświęcim, ul. Obozowa 16, telefon: 843-29-94
e-mail: zasolerada1115@gmail.com, strona internetowa: http://radaosiedlazasole.jimdo.com/

Skład Rady Osiedla:

Przewodniczący Rady: Chrzan Michał
Przewodniczący Zarządu: Poniedziałek Jerzy
Członkowie Rady: Broda Teresa, Caputa Zofia, Grzybek Henryk, Janik Małgorzata, Kęska Agnieszka, Maj Henryk, Pędziwiatr Stanisława, Piechowicz-Knaś Grażyna, Poniedziałek Jerzy, Raj Zofia, Rąba Aneta, Stanik Marcin, Wiśniowski Józef, Zubel Adam

Dyżury: każdy czwartek miesiąca godz. 17.00 – 19.00.

Data wyboru: 2019-09-26

Zasięg terytorialny:
Chodniki,Cynkowa,Dworcowa,Garbarska, Jana Pawła II,Stefana Jaracza,Eugeniusza Kalicińskiego,Pułkownika Władysława Kiełbasy,Jana Kilińskiego,Maksymiliana Kolbego,Józefa Ignacego Kraszewskiego,Kręta, Krzywa,Legionów nr parzyste od 12 i nieparzyste od 17, Stanisławy Leszczyńskiej,Łukowa, Młyńska,Obozowa,Orląt Lwowskich, Osiedlowa,Ostatni Etap,Aleksandra Orłowskiego,Elizy Orzeszkowej,Osiedle Rotmistrza Witolda Pileckiego,Polna, Powstańców Śląskich,Powstańców Warszawy,Bolesława Prusa, Skośna,Profesora Józefa Szajny,Szarych Szeregów, Wąska,Więźniów Oświęcimia,Wyzwolenia,Żołnierzy Września

Dokumenty statutowe:

 

OSIEDLE BŁONIE

Siedziba: Oświęcim, ul. Bałandy 4d, telefon: 843-29-80

Skład Rady Osiedla:
Przewodniczący Rady: Homa Michał
Przewodniczący Zarządu: Madej Mariola
Członkowie Rady: Brandys Lucyna, Brandys Mariusz, Dziuba Wiesława, Hareńczyk Bernardyna, Jakób Beata, Kruk Krystyna, Majkut Katarzyna, Mieleniec Aleksandra, Miłoń Agata, Nowak Ireneusz, Sieranc Olga, Szostak Maria, Wojtal Ewa

Dyżury: pierwszy poniedziałek miesiąca godz. 18.00-19.00

Data wyboru: 2019-09-02

Zasięg terytorialny:
Wiktora Bałandy, Cicha, Jesionowa, Generała Władysława Sikorskiego, Stanisława Konarskiego, Marii Konopnickiej, Krótka, Tadeusza Makowskiego, Andrzeja Patrycego Nideckiego, Jana Sakranusa, Strzelecka, mjr Piotra Szewczyka, Szymona Syreniusza, Wałowa, Edmunda Wilkosza ,Zacisze, Legionów nr nieparzyste od 1 do 15 i parzyste od 2 do 10

Dokumenty statutowe:

 

OSIEDLE STARE MIASTO

Siedziba: Oświęcim, ul. Dąbrowskiego 15, telefon: 842-47-88, strona internetowa: http://www.rostaremiasto.prv.pl/

Skład Rady Osiedla:
Przewodniczący Rady: Sobala Bogusław
Przewodniczący Zarządu: Komendera Agnieszka
Członkowie Rady: Adamaszek Jan, Feder Aneta, Foks Edward, Górnicki Marian, Kamińska Danuta, Komendera Edward, Kluba Janusz, Kubica Łucja, Męderska Ewa, Sekunda Janina, Stachura Jan, Surma Krystian, Żurek Izabela

Dyżury: każda środa miesiąca godz. 17.00-18.00

Data wyboru: 2019-09-05

Zasięg terytorialny:
Hansa Christiana Andersena, Józefa Piłsudskiego, św. Jana Bosko.Jana Brzechwy, Bulwary, Fryderyka Chopina, gen. Jarosława Dąbrowskiego nr parzyste od 2 do 32 i nr nieparzyste od 1 do 33, Ignacego Fika, Łukasza Górnickiego, Harcerska, Królowej Jadwigi, Władysława Jagiełły do ul. Królowej Jadwigi, Berka Joselewicza ,Klucznikowska, Janusza Korczaka, Marii Kownackiej, Ignacego Krasickiego, Klasztorna, Kościelna, Łączna, Plebańska, Kornela Makuszyńskiego, Mała, Mały Rynek, Romana Mayzla, Adama Mickiewicza, Mikołajska, Parkowa, Piasek, Piastowska, Plac Tadeusza Kościuszki, Plac Rybny, Plac ks. Jana Skarbka, Plac Słoneczny, Podstawie, Przeczna, Rynek Główny, Henryka Sienkiewicza, Solna, Ludwika Solskiego, ks. Andrzeja Knycza, Spadzista, Stolarska, Ewy Szelburg-Zarembiny, Wojska Polskiego, Wąwóz, Wysoka, Wysokie Brzegi do ul. Szpitalnej, Zaborska do ul. Wąwóz, Zamkowa, Żwirki i Wigury, Józefa Nojego od ul. gen. J. Dąbrowskiego prawa strona do granic zabudowy osiedla S-Centrum

Dokumenty statutowe:

 

OSIEDLE STARE STAWY

Siedziba: Oświęcim, Dom Osiedlowy, ul.Zagrodowa 1, telefon: 515-082-027

Skład Rady Osiedla:

Przewodniczący Rady: Godawa Bożena
Przewodniczący Zarządu: Szczerbowski Piotr
Członkowie Rady: Bartecki Robert, Hnatyszyn Paweł, Krzemień Krzysztof, Milowski Piotr, Mitoraj Zbigniew, Moskała Marcin, Mróz Paweł, Olszewik Jerzy, Pieczara Władysław, Sałak Michał, Skorupa Mariola, Skrzypczyk Halina, Wójtowicz Tomasz

Dyżury: druga środa miesiąca – godz. 18.00

Data wyboru: 2019-10-02

Zasięg terytorialny:
Ceglana, Gajowa, Władysława Jagiełły od ul. Królowej Jadwigi, Kamieniec, Kościelecka,11 Listopada, Nad Młynówką, Nowe Stawy, Paździory, Pod Olszyną, Sadowa, Zaborska od ul. Wąwóz nr parzyste i od Miejskiego Gimnazjum Nr 2 nr nieparzyste, Zagrodowa, Zajazdowa, Juliusza Kossaka, Józefa Chełmońskiego, Jacka Malczewskiego, Stefana Batorego, Zatorska, Głogowa, Łęgowa, Św. Barbary, Przy Potoku, Willowa

Dokumenty statutowe:

 

OSIEDLE PÓŁNOC

Siedziba: Oświęcim, ul. Śniadeckiego 26A/Harcówka/, telefon: 515-081-927

Skład Rady Osiedla:
Przewodniczący Rady: Czebieniak Teresa
Przewodniczący Zarządu: Góralczyk Ireneusz
Członkowie Rady: Górnowicz Daniel, Kopeć Dawid, Kozik Zbigniew, Kuczek Krzysztof, Kwaczała Jan, Majewska Paulina, Noworyta Piotr, Petruczenko Krystyna, Sanak Mariusz, Sroka Piotr, Świst Marzena, Świst Robert, Trojanowski Sławomir

Dyżury: pierwsza środa miesiąca, godz. 17.00-18.00

Data wyboru: 2019-09-12

Zasięg terytorialny:
Władysława Broniewskiego, Budowlanych,gen. Jarosława Dąbrowskiego nr parzyste od 34 do 44, nr nieparzyste od 35-121, Plac św. Maksymiliana Męczennika, Plac Pokoju, Leopolda Staffa, Szpitalna do ul. Wysokie Brzegi, Jędrzeja Śniadeckiego nr parzyste od nr 26 i nr nieparzyste od nr 41, Al. Tysiąclecia nr parzyste od ul. J. Słowackiego do ul. J. Nojego, Jana Kasprowicza, Józefa Nojego od Al. Tysiąclecia nr nieparzyste do ul. gen. J.Dąbrowskiego, J. Słowackiego od Al. Tysiąclecia do ul. gen. J. Dąbrowskiego nr nieparzyste, Zygmunta Krasińskiego

Dokumenty statutowe:

 

OSIEDLE ZACHÓD

Siedziba: Oświęcim, Oświęcim, ul. Zawidzkiego 2

Skład Rady Osiedla:
Przewodniczący Rady: Żwawa Krystyna
Przewodniczący Zarządu: Chełmecka Irena
Członkowie Rady: Bibrzycki Stanisław, Bolek-Kuderska Jolanta, Bucki Andrzej, Głogowski Bogdan, Jarosz Danuta, Kopytko-Wieczorek Anna, Kotlarczyk Bogdan, Ludwig Leszek, Mikita Ryszard, Omasta Danuta, Stoczek Krystyna, Stoczek Tadeusz, Witek Ewa

Dyżury: druga środa miesiąca, godz. 18.00

Data wyboru: 2019-09-04

Zasięg terytorialny:
Stefana Czarnieckiego, Bronisława Czecha, Ignacego Łukasiewicza nr parzyste , 3 Maja, Jana Matejki, Józefa Nojego od ul. Stanisława Pilata do Al. Tysiąclecia, Karola Olszewskiego nr 2A, Stanisława Pilata, Jędrzeja Śniadeckiego nr nieparzyste od 23 do 39, Al. Tysiąclecia nr nieparzyste od nr 23, Zaborska od ul. Wąwóz nr nieparzyste (do wysokości Miejskiego Gimnazjum Nr 2), Jana Wiktora Zawidzkiego nr nieparzyste

Dokumenty statutowe:

 

OSIEDLE WSCHÓD

Siedziba: Oświęcim, Oświęcim, ul. Olszewskiego 43, telefon: 844-18-92

Skład Rady Osiedla:

Przewodniczący Rady: Jadwiga Czerwienka
Przewodniczący Zarządu: Uchyła Roman
Członkowie Rady: Bilska-Mąsior Olga, Ciejek Adam, Czerwienka Jadwiga, Knapik Stanisław, Kurzyński Adam, Majewski Krzysztof, Miemczok Helena, Nowak Łukasz, Piskorz Teresa, Stawowska Marta, Szklarczyk Mieczysław, Witkowska-Szojda Małgorzata, Zielińska Kazimiera

Dyżury: każdy czwartek miesiąca, godz. 17.00 – 19.00

Data wyboru: 2019-09-16

Zasięg terytorialny:
Gen. Józefa Bema nr parzyste z wyłączeniem nr 2, 14 i 16 oraz nr nieparzyste od nr 21,ul. Chemików nr parzyste od ul. gen. J. Dąbrowskiego do ul. Karola Olszewskiego oraz nr nieparzyste od 1 do ul. Fabrycznej, Bolesława Chrobrego,gen. Jarosława Dąbrowskiego nr parzyste od nr 46, Janusza Kusocińskiego, Dymitra Mendelejewa nr parzyste, Mieszka I, Karola Olszewskiego nr nieparzyste od nr 31, Partyzantów, Marii Skłodowskiej-Curie, Juliusza Słowackiego nr parzyste od nr 32 nr nieparzyste od nr 25 do Al. Tysiąclecia, ks. Stanisława Staszica ,Al. Tysiąclecia nr nieparzyste od 1 do 21, nr parzyste od ul. Chemików do Al. J. Słowackiego, Zygmunta Wróblewskiego nr parzyste od nr 10 i nr nieparzyste, ul. Jędrzeja Śniadeckiego od ul. Zygmunta Wróblewskiego nr parzyste od 22 do 24 do Al. Tysiąclecia, Eugeniusza Szustera, Henryka Lehnerta

Dokumenty statutowe:

OSIEDLE POŁUDNIE

Siedziba: Oświęcim, ul. Wyspiańskiego 11, telefon: 842-31-72
e-mail: ropoludnie@interia.pl, strona internetowa: http://www.ropoludnie.prv.pl

Skład Rady Osiedla:
Przewodniczący Rady: Semik Mirosław
Przewodniczący Zarządu: Szczerbowski Błażej

Członkowie Rady: Laskowska-Wierzbicka Joanna, Łabaj Józef, Maksymiuk Mariusz, Maksymiuk Sylwia, Olejarz Wiesława, Pawlik Joanna, Pawłowska Monika, Sikora Ewa, Sikora Jacek, Szczerbowska Ewa, Śmiechowski Witold, Świegocki Tadeusz, Zawadzka Halina

Dyżury: każdy poniedziałek miesiąca, godz. 17.00-18.00

Data wyboru: 2019-10-09

Zasięg terytorialny:
gen. Józefa Bema nr parzyste i nr nieparzyste od 1 do 19,Bohaterów Monte Cassino, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Jana Kochanowskiego ,Mikołaja Kopernika, Ignacego Łukasiewicza nr nieparzyste, Leona Marchlewskiego, Dymitra Mendelejewa nr nieparzyste, Obrońców Westerplatte, Stefana Okrzei, Stanisława Porębskiego ,Mikołaja Reja, Karola Olszewskiego nr parzyste od 2 do 46 i nr nieparzyste od 1 do 29 ,Władysława Reymonta, Lucjana Rydla, Juliusza Słowackiego nr parzyste od 2 do 30, nr nieparzyste od 1 do 23, Mariana Smoluchowskiego, Jana III Sobieskiego, Jędrzeja Śniadeckiego nr nieparzyste od 1 do 21, na parzyste od 2 do 20, Juliana Tuwima, Zygmunta Wróblewskiego nr parzyste od 2 do 8,Stanisława Wyspiańskiego, Jana Wiktora Zawidzkiego nr parzyste

Dokumenty statutowe:

 

OSIEDLE DWORY-KRUKI

Siedziba: Oświęcim, ul. Zwycięstwa 45, telefon: 33 842-27-80

Skład Rady Osiedla:
Przewodniczący Rady: Osoba Zygmunt
Przewodniczący Zarządu: Majcherek Elżbieta
Członkowie Rady: Borowczyk Józef, Gałuszka Zofia, Gancarczyk Stanisław, Klekot Maria, Krzemień Mirosław, Noworyta Zofia, Pędziwiatr Jan, Płatacz Krzysztof, Ryszka Jan, Skrzypaszek Maria, Sporysz Kamil, Szyjka Anna, Żak Alicja

Dyżury: Drugi poniedziałek miesiąca, godz. 18.00

Data wyboru: 2015-05-20

Zasięg terytorialny:
Przysiółek Bajcarki, Górzysta, Koszykowa, Lipowa, Nadwiślańska, Pod Krukami, Przysiółek Mańki, Szpitalna od ul. Wysokie Brzegi, Techniczna, Wiejska, Wiklinowa, Wodociągowa, Wysokie Brzegi od ul. Szpitalnej, Zwycięstwa, Okrężna

Dokumenty statutowe:

 

OSIEDLE MONOWICE

Siedziba: Oświęcim, Dom Ludowy ul. Stara Droga 2, telefon: 842-64-83

Skład Rady Osiedla:
Przewodniczący Rady: Płachta Alina
Przewodniczący Zarządu:
Członkowie Rady: Bartula Józef, Bartula Rafał, Bratek Maria, Dutka Marek, Greczner Jowita, Grubka Marian, Grubka Żaneta, Hoła Tadeusz, Korjakowska Janina, Król Piotr, Machura Jan, Mąsior Agnieszka, Szafraniec Krzysztof, Szymonek Dorota

Dyżury: Druga środa miesiąca, godz. 18.15

Data wyboru: 2019-09-15

Zasięg terytorialny:
Dąbrówki, Fabryczna od ul. Pod Borem Michała Foksa, Bartosza Głowackiego, Grabowiecka, Grobelna, Polowiecka, Rolna, Stara Droga, Stawowa, Niwa Monowicka, Zachodnia, Odnoga numery parzyste od 48

Dokumenty statutowe:

 

OSIEDLE DOMKI SZEREGOWE

Siedziba: Oświęcim, Oświęcim, ul. Dąbrowskiego 125

Skład Rady Osiedla:

Przewodniczący Rady: Krzemień Andrzej
Przewodniczący Zarządu: Szczerbowski Michał
Członkowie Rady: Cowczyk-Dulska Beata, Dąbkowski Hieronim, Dura Maria, Głozak Wojciech, Hopp Zenona, Kowalska Ewa, Linchard Mirosław, Madeja Krystyna, Rutka Ilona, Stawowy Jan, Tokarz Lidia, Urbańska Ewa, Żubrowski Andrzej

Dyżury: W każdy 1 czwartek miesiąca, godzina 18:00

Data wyboru: 2019-09-30

Zasięg terytorialny:
Obejmuje teren ograniczony: od północy ulicą Wiklinową, od południa ul. gen. Jarosława Dąbrowskiego,od wschodu ul. Zwycięstwa i ścieżką pomiędzy ul. Zwycięstwa a Wiklinową, od zachodu potokiem Klucznikowskim oraz drogą polną od ul. Wiklinowej. Ulice wchodzące w skład osiedla: Adama Asnyka, Artura Grottgera, Andrzeja Struga, Stefana Żeromskiego, gen. Jarosława Dąbrowskiego nr nieparzyste od 123, Cypriana Kamila Norwida

Dokumenty statutowe:

 

OSIEDLE POD BOREM

Siedziba: Oświęcim, ul. Graniczna 19

Skład Rady Osiedla:
Przewodniczący Rady: Kusak Adam
Przewodniczący Zarządu: Nowak Damian
Członkowie Rady: Głowacki Marek, Kądziołka Krystyna, Kokoszka Adam, Kowalska-Scąber Krystyna, Kukiełka Krzysztof, Murzyn Małgorzata, Pawlica Stanisław, Pawłowska Wiesława, Przystał Adam, Spyrka Alojzy, Walichrad Grzegorz, Wielek Ewelina, Zakrzewski Damian

Dyżury: pierwsza środa miesiąca, godz. 17.30

Data wyboru: 2019-09-11

Zasięg terytorialny:
Pod Borem,.Graniczna, Zielona, Różana, Kwiatowa, Ogrodnicza, Chemików nr nieparzyste od 9, nr parzyste od 20, Nowa, Karola Olszewskiego nr parzyste od 46A, gen. Józefa Bema 2, 14 i 16,ul. Fabryczna nr parzyste od ul. Chemików do ul. Pod Borem

Dokumenty statutowe: