Medaliści Miasta Oświęcim

Osoby i instytucje, które otrzymały Medal Miasta Oświęcim:

  1. Miasto Kerpen
  2. Zakład Towarzystwa Salezjańskiego
  3. Pan dr inż. Jan Babiarz
  4. Pan Helmut Morlok
  5. Kongregacja Sióstr św. Franciszka ze Staffelstein
  6. Pan Henryk Lehnert
  7. Miejska Biblioteka Publiczna
  8. Pan Mariusz Siudek
  9. Pani Dorota Zagórska
  10. Pani Iwona Mydlarz-Chruścińska
  11. Pani Joanna Papuzińska
  12. Pan August Kowalczyk
  13. Pan Andrzej Urbańczyk
  14. Pani Grażyna Staniszewska
  15. Pan Andrzej Telka
  16. Pan Jan Knycz
  17. Pan Adam Gawlik
  18. Pan Franciszek Nowak
  19. Pan Jerzy Wróblewski
  20. Pan Marcin Tyrna
  21. ks. Dziekan Krzysztof Straub
  22. profesor Adam Alfred Zych
  23. Pan Trancis T. Scanlan
  24. Oświęcimskie Towarzystwo Oświatowe
  25. Pan Roman Stańczyk
  26. Pan Janusz Kohut
  27. Firma Chemiczna „Dwory” S.A.
  28. Państwo Heidi i Bernd Gosner z Auerbach
  29. Państwo Elfriede i Werner Klante z Kemnath Stadt w Niemczech
  30. pośmiertnie Pan Kazimierz Płonka
  31. Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Konarskiego
  32. Pan Kazimierz Graboń
  33. Powiatowy Zespoł Nr 4 Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych im. Komisji Edukacji Narodowej w Oświęcimiu
  34. Pani Zofia Stanula
  35. Pan Jurgen Klinsmann
  36. Pan Fred Schwartz
  37. Pan Kazimierz Woźnicki
  38. Pan Józef Tusiński
  39. Pan Heinz Brunkhorst
  40. Miejskie Gimnazjum Nr 3 w Oświęcimiu
  41. Pan Zdzisław Połącarz
  42. Pan Marian Majkut
  43. Pan Władysław Bartoszewski
  44. Pani Marie-Therese Diaz
  45. Pan Maurice Boyer
  46. Pan Jurgen Bartholome
  47. Pan Dieter Riel
  48. Pan Gert Vogt
  49. Pan Bernhard Ripp
  50. Pan Hans Hermann Strauss
  51. Pan Jurgen Riechers
  52. Pan Josef Merkl
  53. Miasto Auerbach
  54. Miasto Hanower
  55. pp. Janina i Edward Kouw
  56. Pani Helena Wisła
  57. Pan Eckhard Sander
  58. Pan Henryk Boruta
  59. Pan Józef Rusinek
  60. Pan Stanisław Bubin
  61. Ks. Andrzej Gołębiowski
  62. Miejskie Gimnazjum Nr 2
  63. Pan Waldemar Klisiak
  64. Pan Jerzy Bielecki
  65. Pan Józef Hordyński
  66. Pan Józef Stós
  67. Pani Stanisława Gąskowa
  68. Pan Martin Preuss
  69. Pan Jan Ptaszkowski
  70. Pan Eugeniusz Daczyński
  71. Pan Paweł Korzeniowski
  72. Pan Piotr Woźnicki
  73. Pan Damian Kulig
  74. Klub Sportowy SOŁA
  75. Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Królowej Jadwigi w Oświęcimiu
  76. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 w Oświęcimiu
  77. Pani Barbara Rokowska
  78. Pani Teresa Główczyk
  79. Pani Teresa Błażowska
  80. Pan Jan Wiktor Lachendro
  81. Pan Mieczysław Chorabik
  82. Pani Maria Parcer
  83. Pan Andrzej Janus
  84. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.
  85. Pan Henryk Dera
  86. Pan Adam Bilski
  87. Pan Janusz Sepioł
  88. Chrześcijańskie Stowarzyszenie Rodzin Oświęcimskich
  89. Powiatowy Zespół Nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych
  90. Szkoła Podstawowa Nr 11 im. Mikołaja Kopernika w Oświęcimiu
  91. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 im. Ofiar Oświęcimia w Oświęcimiu
  92. Zespół Szkół Nr 1 im. M. Skłodowskiej-Curie w Oświęcimiu
  93. Pan Grzegorz Biela
  94. Pan Władysław Baruś
  95. Pan Kazimierz Bartuś
  96. Pan Wiesław Czarnik
  97. Pan Antoni Chudy
  98. Pan Andrzej Dziędziel
  99. Pani Marta Garapich
  100. Pani Helena Graff
  101. Pani Alina Janik
  102. Pan Stefan Lukesz
  103. Pan Andrzej Obstarczyk
  104. Pan Wiesław Orzechowski
  105. Pan Henryk Polak
  106. Pani Barbara Kęska-Pałka
  107. Pan Wiesław Szymański
  108. Pan Franciszek Wojdyłło
  109. Pani Izabella Wrońska
  110. Pan Janusz Gołdynia
  111. Pani Jadwiga Gołdynia
  112. Ksiądz Prałat Stanisław Górny
  113. Ksiądz Robert Bieleń
  114. Koło Pszczelarzy w Oświęcimiu
  115. Pan Josef Byrtus – Konsul Generalny Republiki Czeskiej w Katowicach
  116. Pani Antonina Małysiak
  117. Pan Thomas Gläser – Konsul Generalny RFN
  118. Pani Zofia Homa
  119. Pan Henryk Bieniasz
  120. Pani Władysława Kapcińska
  121. dr Adam Cyra
  122. Pan Julian Foksa
  123. Pan Adam Klęczar z Firmy Aksam Paluszki Beskidzkie
  124. Pan Dariusz Maciborek
  125. Szkoła Podstawowa Nr 9 w Oświęcimiu im. Orędowników Pokoju
  126. Centrum Żydowskie w Oświęcimiu
  127. Międzynarodowy Dom Spotkań Młodzieży w Oświęcimiu
  128. Pan Tadeusz Firczyk
  129. Uczniowski Klub Pływacki Unia Oświęcim
  130. Uczniowski Klub Łyżwiarstwa Figurowego Unia Oświęcim
  131. Pani Karolina Domider
  132. Pani Janina Paszek
  133. Chór Męski Auxilium
  134. Pan Richard Pyritz
  135. Pan Michael Starck
  136. Pan Czesław Prendkiewicz