Karta Dużej Rodziny

Karta Dużej Rodziny - logo

Z dniem 1 stycznia 2018 r. Karta Dużej Rodziny uzyskała nową formę dokumentu elektronicznego. Jest to pierwszy w Polsce e-dokument, umożliwiający członkom rodzin wielodzietnych korzystanie z przysługujących im uprawnień, w tym zniżek ustawowych.
Karta Dużej Rodziny w formie elektronicznej przysługuje członkom rodzin wielodzietnych, którzy ubiegają się o nią po raz pierwszy, jak również członkom rodzin, które posiadają już kartę w wersji tradycyjnej.
Karta w formie e-dokumentu ułatwia rodzinom wielodzietnym korzystanie z przysługujących im zniżek.W mieście Oświęcim sprawy dotyczące Karty Dużej Rodziny załatwić można w Wydziale Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Oświęcim ul. Ludwika Solskiego 2 pok. 10, tel. 33 84 29 310.

Więcej informacji o KDR można uzyskać na stronie internetowej Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej https://www.mpips.gov.pl/wsparcie-dla-rodzin-z-dziecmi/karta-duzej-rodziny

 

za(e)deklaruj się! Zostań partnerem KDR

 

Szanowni Państwo, firmy i instytucje, które chcą dołączyć do programu Karta Dużej Rodziny mogą zrobić to szybciej. Wystarczy, że wypełnią i wyślą deklarację on-line. Na stronie rodzina.gov.pl oraz empatia.mpips.gov.pl został uruchomiony Moduł Obsługi Partnera. Dzięki niemu firmy i instytucje zainteresowane zapewnieniem zniżek dla rodzin wielodzietnych mogą zgłosić chęć dołączenia do programu Karta Dużej Rodziny poprzez e-deklarację.

 

Ogólnopolską mapę partnerów Karty Dużej Rodziny wraz z wykazem w postaci pliku .xls można znaleźć na dedykowanej stronie KDR (link uruchomi się w nowej karcie przeglądarki).

 

Klauzula informacyjna dot. przetwarzania danych osobowych