Oświęcim – tu się dzieje!

OŚWIĘCIM – TU SIĘ DZIEJE! 

To nie zwykłe hasło promocyjne ale nazwa kampanii, której głównym celem jest promocja wydarzeń organizowanych w Oświęcimiu. Kampania ma swój ZNAK pokazujący, że w naszym mieście dzieje się wiele i to w różnych obszarach: sportu, kultury, edukacji, historii itd. Więcej o znaku – niżej.  

Warto też polubić i obserwować profil facebookowy na którym promujemy wydarzenia https://www.facebook.com/OswiecimTuSieDzieje

Promujemy nie tylko wydarzenia organizowane przez miejskie jednostki ale również kina, kluby, lokale, stowarzyszenia, fundacje, kluby i wszystkich innych. W kalendarzu prezentujemy imprezy bezpłatne i odpłatne, wspierane przez Urząd Miasta Oświęcim i organizowane bez wsparcia.  Po prostu wszystkie, którymi chcemy zainteresować mieszkańców miasta i gości przybywających do naszego miasta. 

Jeśli jesteś organizatorem wydarzenia lub wydarzeń – napisz do nas na w wiadomości przez FB lub na adres pm@um.oswiecim.pl  a powiemy Ci jak znaleźć się w naszym kalendarzu. To bardzo proste i BEZPŁATNE! 

Zapraszamy do współpracy!

 

 


 

Znak „Oświęcim – tu się dzieje” powstał z inicjatywy Wydziału Promocji Miasta Oświęcim jako graficzne wyrażenie kampanii promocyjnej, której celem było (i jest!) przełamywanie stereotypu, że w Oświęcimiu nic się nie dzieje. 

Autorem znaku jest pochodzący z Oświęcimia artysta grafik Paweł Adamus. 

Znak powstał w kilku wersjach kolorystycznych:

 

 

 

 

 

 

i jest wykorzystywany na materiałach promujących wydarzenia jak i sam kalendarz 🙂