W Wieściach z Ratusza powiemy o nowej drodze, która powstała w Oświęcimiu, przypomnimy rocznicę pierwszego transportu do Auschwitz, poinformujemy o konkursie na dyrektora Zakładu Lecznictwa Ambulatoryjnego, zapowiemy mural upamiętniający Henryka Lehnerta, zaprosimy na wystawę kolejowych makiet, a także na przegląd orkiestr OSP i spływ kajakiem po Sole.
