Od 29 czerwca do 13 lipca mieszkańcy będą mogli składać wnioski o najem zwolnionego lokalu mieszkalnego w budynku „P” przy ul. Sadowej 72. Do dyspozycji przyszłego najemcy jest trzypokojowe mieszkanie o powierzchni nieco ponad 67 m kw. Lokal jest na II piętrze, składa się z trzech pokoi, w tym jednego z aneksem kuchennym, łazienki z WC oraz garderoby. Warunkiem zawarcia umowy najmu jest wniesienie partycypacji w wysokości 179 214,50 zł oraz spełnienie określonych kryteriów dochodowych i formalnych. Nabór prowadzi miasto Oświęcim we współpracy z Oświęcimskim Towarzystwem Budownictwa Społecznego.
deklaracja_o_wysokosci_dochodow
Obowiązek informacyjny_Sadowa P_nabor uzupelniajacy
Ogloszenie nabor uzupelniajacy_Sadowa P_2026
Oświadczenie_o_niepos_tyt_praw_Sadowa_P_nabor uzupelniajacy

