16.01.2013

Autobusem do Galerii Książki


Jesteś mieszkańcem Zasola, Starych Stawów czy osiedla Błonie? A może mieszkasz w centrum Starego Miasta? Chciałbyś spędzać czas w bibliotece, ale jeszcze do niej nie dotarłeś? Przeczytaj koniecznie jaką propozycję ma dla ciebie Galeria Książki!
Biblioteka Galeria Książki – stanowi, przestrzeń spotkań wszystkich użytkowników. Jej atutem jest niewątpliwie skupienie w jednym miejscu wszystkich usług i zbiorów. Chcąc umożliwić pełne korzystanie z obiektu, usług i zbiorów wszystkim mieszkańcom od 23 stycznia w trasę do Galerii Książki wyruszy bezpłatny autobus


Jesteś mieszkańcem Zasola, Starych Stawów czy osiedla Błonie? A może mieszkasz w centrum Starego Miasta? Chciałbyś spędzać czas w bibliotece, ale jeszcze do niej nie dotarłeś? Przeczytaj koniecznie jaką propozycję ma dla ciebie Galeria Książki!
Biblioteka Galeria Książki – stanowi, przestrzeń spotkań wszystkich użytkowników. Jej atutem jest niewątpliwie skupienie w jednym miejscu wszystkich usług i zbiorów. Chcąc umożliwić pełne korzystanie z obiektu, usług i zbiorów wszystkim mieszkańcom od 23 stycznia w trasę do Galerii Książki wyruszy bezpłatny autobus

.

Będzie on kursował w każdą środę na trasie Stare Stawy – Galeria Książki – Stare Stawy według załączonego rozkładu jazdy. Biblioteka zaplanowała na razie 10 pilotażowych przejazdów (do końca marca). Zachęcamy do korzystania z tego udogodnienia.

 

Trasa przejazdu z godzinami odjazdów z poszczególnych przystanków

Bezpłatny autobus
Stare Stawy – GALERIA KSIĄŻKI – Stare Stawy

Przystanek
Godz.
odjazdu
STARE STAWY PĘTLA
17:00
Św. Barbary
17:01
Zasole Ośrodek Zdrowia
17:05
Obozowa
17:07
Zasole Pętla
17:08
Muzeum
17:09
Zasole I
17:10
Walcownia
17:11
Dworzec PKP
17:12
Błonie
17:15
Liceum
17:16
Stacja BP
17:17
Miasto Kościół
17:19
Cmentarz
17:20
Szpital
17:22
Dąbrowskiego
17:23
Kowal
17:25
Słowackiego II
17:26
Osiedle OCK
17:28
NOJEGO
17:30
Odjazd
spod Galerii Książki
19.30

Biblioteka GALERIA KSIĄŻKI
www.mbp-oswiecim.pl

Font Resize
Contrast