27.11.2014

Młodzieżowa Rada Miasta Oświęcim

Skład Młodzieżowej Rady Miasta Oświęcim II kadencji (2016-2017):

 

Uczniowie szkoł podstawowych:

  • Alina Gimbiej

– Szkoła Podstawowa Sportowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zespole Szkół Nr 1

  • Roksana Zasadni

– Szkoła Podstawowa nr 1 im. Królowej Jadwigi

  • Amira Szczerbowska

– Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 im. Stanisława Wyspiańskiego

  • Marcin Moruń

– Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 im. Orła Białego

  • Martyna Scąber

– Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Orędowników Pokoju

  • Anna Urbańczyk

– Szkoła Podstawowa Nr 11 im. Mikołaja Kopernika

 

Uczniowie szkół gimnazjalnych:

  • Natalia Durak
  • Agata Pytlik
  • Laura Żołna

-Miejskie Gimnazjum Nr 1 z klasami sportowymi w ZSNr 1
 

Skład Młodzieżowej Rady Miasta Oświęcim II kadencji (2016-2017):

 

Uczniowie szkoł podstawowych:

  • Alina Gimbiej

– Szkoła Podstawowa Sportowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zespole Szkół Nr 1

  • Roksana Zasadni

– Szkoła Podstawowa nr 1 im. Królowej Jadwigi

  • Amira Szczerbowska

– Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 im. Stanisława Wyspiańskiego

  • Marcin Moruń

– Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 im. Orła Białego

  • Martyna Scąber

– Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Orędowników Pokoju

  • Anna Urbańczyk

– Szkoła Podstawowa Nr 11 im. Mikołaja Kopernika

 

Uczniowie szkół gimnazjalnych:

  • Natalia Durak
  • Agata Pytlik
  • Laura Żołna

-Miejskie Gimnazjum Nr 1 z klasami sportowymi w ZSNr 1
 

  • Antoni Starzyński
  • Natalia Zgoda
  • Karolina Makuch
  • Katarzyna Kotapka

– Miejskie Gimnazjum nr 2 im. Łukasza Górnickiego
 

  • Aleksandra Puziak
  • Gabriel Rogusz

– Miejskie Gimnazjum nr 3 im. Klementyny Tańskiej-Hoffmanowej
 

  • Klaudia Kozioł
  • Sandra Sosnowska

– Miejskie Gimnazjum nr 4 im. Zofii Kossak
 

  • Laura Bacik

– Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego w PZNr 2 SOMSIT
 

  • Olga Lewandowska
  • Kajetan Tobiasz
  • Katarzyna Wójcik

– Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego

 

Prezydium Rady:

Przewodnicząca: Katarzyna Kotapka

Wiceprzewodniczący: Agata Pytlik

Sekretarz: Olga Lewandowska

Skarbnik: Karolina Makuch

 

Doradca MRMO – Pani Jolanta Mączko

 

Kontakt do MRMO:

Wydział Promocji Miasta, Urząd Miasta Oświęcim,

ul. Zaborska 2, 32-600 Oświęcim

tel. 33 842 91 48, pm@um.oswiecim.pl

 


 

Skład Młodzieżowej Rady Miasta Oświęcim I kadencji (2015-2016):

 

Uczniowie szkół podstawowych:

  • Natalia Śreniawska z SP nr 1 im. Królowej Jadwigi,
  • Jakub Charkot z SP z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 im. Stanisława Wyspiańskiego,
  • Gabriel Rogusz z SP z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 im. Orła Białego,
  • Maria Czerwienka z SP nr 9 im. Orędowników Pokoju,
  • Krzysztof Żurek z SP nr 11 im. Mikołaja Kopernika,
  • Martyna Olejarz z SP Sportowej im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zespole Szkół nr 1
  • Amira Szczerbowska z SP Oświęcimskiego Towarzystwa Oświatowego im. Tadeusza Makowskiego.

 

Uczniowie szkół gimnazjalnych:

  • Izabela Chodacka, Ewa Góralczyk i Leon Sanak z MG nr 1 z klasami sportowymi w ZS nr 1,
  • Kacper Chluba, Marek Cholewiński i Miłosz Lorek z Miejskiego Gimnazjum nr 2 im. Łukasza Górnickiego,
  • Małgorzata Bliźnik – MG nr 3 im. Klementyny Tańskiej-Hoffmanowej,
  • Karina Drabek i Mateusz Ostrowski – MG nr 4 im. Zofii Kossak,
  • Angelika Botor, Katarzyna Oniszczuk i Alicja Stężowska z Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego,
  • Artur Piwowarczyk z Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego w PZ nr 2 SOMSIT
  • Natalia Żołna z Gimnazjum Oświęcimskiego Towarzystwa Oświatowego im. Tadeusza Makowskiego.

 

Prezydium Rady:

Przewodnicząca: Ewa Góralczyk

Wiceprzewodniczący: Katarzyna Oniszczuk

Sekretarz: Artur Piwowarczyk

Skarbnik: Karina Drabek

 

 


 

Skład Młodzieżowej Rady Miasta Oświęcim I kadencji (2014-2015):

 

  • Martyna Boba – Miejskie Gimnazjum nr 2 im. Łukasza Górnickiego
  • Paulina Budka – Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego
  • Julia Cabak – Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Orędowników Pokoju 
  • Izabela Chodacka – Miejskie Gimnazjum Nr 1 z klasami sportowymi w ZSNr 1
  • Karina Drabek – Miejskie Gimnazjum nr 4 im. Zofii Kossak
  • Anna Góralczyk – Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego w PZNr 2 SOMSIT
  • Ewa Góralczyk – Miejskie Gimnazjum Nr 1 z klasami sportowymi w ZSNr 1
  • Kornelia Heród – Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego
  • Szymon Jarosz – Miejskie Gimnazjum nr 3 im. Klementyny Tańskiej-Hoffmanowej
  • Klaudia Kachniarz – Miejskie Gimnazjum nr 4 im. Zofii Kossak
  • Agata Krasoń – Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 im. Stanisława Wyspiańskiego
  • Mateusz Krzemyk – Miejskie Gimnazjum Nr 1 z klasami sportowymi w ZSNr 1
  • Miłosz Lorek – Miejskie Gimnazjum nr 2 im. Łukasza Górnickiego
  • Karolina Makuch – Szkoła Podstawowa Nr 11 im. Mikołaja Kopernika 
  • Martyna Olejarz – Szkoła Podstawowa Sportowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zespole Szkół Nr 1
  • Katarzyna Oniszczuk – Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego
  • Gabriel Rogusz – Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 im. Orła Białego
  • Bartosz Skórzak – Miejskie Gimnazjum nr 2 im. Łukasza Górnickiego
  • Amira Szczerbowska – Szkoła Podstawowa Oświęcimskiego Towarzystwa Oświatowego im. Tadeusza Makowskiego 
  • Natalia Śreniawska – Szkoła Podstawowa nr 1 im. Królowej Jadwigi
  • Natalia Żołna – Gimnazjum Oświęcimskiego Towarzystwa Oświatowego im. Tadeusza Makowskiego

 

Prezydium Rady:

Przewodnicząca: Anna Góralczyk

Wiceprzewodniczący: Paulina Budka 

Sekretarz: Bartosz Skórzak

Skarbnik: Karina Drabek

Font Resize
Contrast