25.06.2026

Oświęcim. Mieszkanie do wynajęcia przy ul. Sadowej. Od poniedziałku rusza nabór wniosków

Od 29 czerwca do 13 lipca mieszkańcy będą mogli składać wnioski o najem zwolnionego lokalu mieszkalnego w budynku „P” przy ul. Sadowej 72. Do dyspozycji przyszłego najemcy jest trzypokojowe mieszkanie o powierzchni nieco ponad 67 m kw. Lokal jest na II piętrze, składa się z trzech pokoi, w tym jednego z aneksem kuchennym, łazienki z WC oraz garderoby. Warunkiem zawarcia umowy najmu jest wniesienie partycypacji w wysokości 179 214,50 zł oraz spełnienie określonych kryteriów dochodowych i formalnych. Nabór prowadzi miasto Oświęcim we współpracy z Oświęcimskim Towarzystwem Budownictwa Społecznego. 

 

 

deklaracja_o_wysokosci_dochodow

Obowiązek informacyjny_Sadowa P_nabor uzupelniajacy

Ogloszenie nabor uzupelniajacy_Sadowa P_2026

Oświadczenie_o_niepos_tyt_praw_Sadowa_P_nabor uzupelniajacy

wniosek Sadowa P_nabor uzupelniajacy

zarzadzenie 73_2026_nabor uzupelniajacy sadowa

Przejdź do treści