22.06.2026

Oświęcim. Wieści z Ratusza z 19 czerwca 2026 roku

Kadr z programu z napisem Wieści z RatuszaW Wieściach z Ratusza powiemy o nowej drodze, która powstała w Oświęcimiu, przypomnimy rocznicę pierwszego transportu do Auschwitz, poinformujemy o konkursie na dyrektora Zakładu Lecznictwa Ambulatoryjnego, zapowiemy mural upamiętniający Henryka Lehnerta, zaprosimy na wystawę kolejowych makiet, a także na przegląd orkiestr OSP i spływ kajakiem po Sole.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przejdź do treści