16.10.2018

Oświęcim. Życzenia i nagrody z okazji Dnia Edukacji Narodowej

15 października, z okazji Dnia Edukacji Narodowej, w Oświęcimskim Centrum Kultury odbyło się uroczyste spotkanie, na którym  nauczyciele i dyrektorzy otrzymali nagrody od prezydenta Janusza Chwieruta.  Wyróżniającym się pedagogom oraz pracownikom administracji i obsługi nagrody przyznali również dyrektorzy. Kilkanaście osób otrzymało tytuł nauczyciela mianowanego i dyplomowanego. W trakcie uroczystości prezydent Janusz Chwierut przekazał nauczycielom i pracownikom oświaty podziękowania za ich pełną zaangażowania pracę z dziećmi i młodzieżą oraz  życzenia z okazji ich święta.

Fot. Kulturalny Powiat

Nagrody Prezydent Miasta Oświęcim

Dyrektorzy:

SP 4 – Joanna Kuźma
SP 8 – Elżbieta Majer
MP 17 – Urszula Jakubowska
MP 18 – Renata Chudy

Nauczyciele:

SP 1 – Bogusław Brzeziński,
SP 2 – Joanna Cebulska, Elżbieta Juraszek-Piwowarczyk,
SP 3 – Marta Karolczuk,
SP 4 – Katarzyna Szczepanik, Joanna Dobczyńska, Joanna Łukawska-Dzięgiel,
SP 5 – Małgorzata Mamet, Jolanta Zawora-Gajc, Barbara Żydek,
SP 7 – Danuta Mitoraj,
SP 8 – Barbara Król, Małgorzata Warchoł, Agnieszka Godula,
SP 9 – Dagmara Koczur, Agnieszka Kazanowska, Dorota Plewniak,
SP 11 – Marek Wasztyl, Joanna Pniak, Dorota Radomska,
MP 7 – Izabela Mąsior-Kiełb

Nagrody dyrektorów placówek oświatowych:

MP 7 – nauczyciele: Beata Trębacz, Magdalena Nowak, Agnieszka Rzemińska,
MP 7 – pracownicy administracji i obsługi: Sylwia Dzięcioł, Urszula Klęk, Jerzy Jasica,
MP 14 – nauczyciele: Monika Przesór – Bułat, Iwona Ordecka, Renata Cinal,
MP 14 – pracownicy administracji i obsługi: Dorota Herisz, Ilona Jaromin, Barbara Szymonik,
MP 15 – nauczyciele: Barbara Klimczyk, Małgorzata Polityło, Bernardyna Hareńczyk,
MP 15 – pracownicy administracji i obsługi: Marta Łyczkowska, Wiesława Nowotarska – Grubka, Agnieszka Zguda,
MP 16 – nauczyciele: Marzena Czyczyło, Dorota Kosowska-Możdżeń, Marta Bień,
MP 16 – pracownicy administracji i obsługi: Wioleta Grębska, Anna Kukowska, Małgorzata Napieraj,
MP 17 – nauczyciele: Gabriela Opitek, Urszula Nowak,
MP 17 – pracownicy administracji i obsługi: Małgorzata Dziędziel, Patrycja Gabryś,
MP 18 – nauczyciele: Aleksandra Wasiela, Barbara Żak
MP 18 – pracownicy administracji i obsługi: Małgorzata Matlak, Danuta Niemiec

SP 1 – nauczyciele: Dorota Ficek, Beata Biela, Anna Dziędziel, Ewa Różańska, Bogumiła Strycharska, Agnieszka Toczek,
SP 1 – pracownicy administracji i obsługi : Marzena Bagier, Izabela Bober, Marta Kowalik, Zbigniew Cisowska,
SP 2 – nauczyciele: Maria Hutny, Jolanta Jarosz, Tomasz Kantyka, Jolanta Mączko, Marta Miler, Magdalena Musiał – Zielińska, ks. Marcin Sandok, Magdalena Soboń, Marek Szerląg, Małgorzata Wanat,
SP 2 – Pracownicy administracji i obsługi: Bogusława Cisowska, Anna Chowaniec, Małgorzata Boba, Marek Bratek,
SP 3 – nauczyciele: Joanna Babiuch, Agnieszka Grucel, Daniel Kornaś, Renata Ligenza,
SP 3 – pracownicy administracji i obsługi: Urszula Zielińska, Danuta Mazańska, Władysław Borowiec,

SP 4 – nauczyciele: Jolanta Brandys, Kinga Domżał, Jolanta Filipowicz, Marzena Głogowska, Aneta Górska – Janusz, Urszula Grodecka, Paweł Kobielusz, Urszula Krasińska, Krystyna Kubica, Małgorzata Pieszko, Małgorzata Słomka, Beata Tatar, Urszula Wieczorek,
SP 4 – pracownicy administracji i obsługi: Jolanta Gworek, Dorota Karolus, Bernadeta Klaja, Anna Woźnica,
SP 5 – nauczyciele: Bożena Kózka, Mariola Adamik, Marcin Barciak, Michał Barciak, Bożena Brak-Parcer, Beata Dura, Janina Dziedzic, Magdalena Lachowska, Katarzyna Ptaszyńska, Mirela Szymonek, Wanda Wasztyl,
SP 5 – pracownicy administracji i obsługi: Maria Fajferek, Halina Kotyla, Alicja Momot, Lucyna Nagi, Władysława Nędza, Monika Olejarz, Iwona Szostek, Leszek Barciak,
SP 7 – nauczyciele: Anna Domosławska, Beata Kapcińska – Jurczyk, Renata Kierońska, Marzena Mrzygłód, Monika Rabe, Bożena Szlucha, Ewelina Trybuś,
SP 7 – pracownicy administracji i obsługi: Bogumiła Ledwoń, Dorota Pieczonka, Małgorzata Wilczak,
SP 8 – nauczyciele: Dorota Dudek-Szpara, Joanna Nowak, Monika Banach, Edyta Bugańska, Beata Dudek, Alicja Fajer, Anna Jedlińska, Małgorzata Kumańska, Joanna Maciejowska, Jolanta Paluch, Maria Rydzoń, Joanna Sala, Iwona Turza, Elżbieta Wasiela,
SP 8 – pracownicy administracji i obsługi: Roman Wandor, Krystyna Szczerbowska, Genowefa Kasperek, Katarzyna Hajder, Marcela Rembiesa, Zofia Orlicka, Irena Gworek,
SP 9 – nauczyciele: Renata Bieda, Ernestyna Chowaniec, Ewa Jaskółka, ks. Grzegorz Kierpiec, Joanna Knurowska, Halina Kulig, Katarzyna Maciążek, Barbara Setkiewicz, Anna Stanik, Urszula Zemła,
SP 9 – pracownicy administracji i obsługi: Marzena Byrska – Galos, Joanna Kluska, Krzysztof Krzemień,
SP 11 – nauczyciele: Jolanta Drabczyk, Joanna Filous, Wioleta Guzdek, Danuta Herma, Katarzyna Klich, Jadwiga Kocurek, Magdalena Kopala, Beata Latko, Grażyna Marchalewicz, Magdalena Moc, Jadwiga Paw, Małgorzata Piecha, Włodzimierz Urbańczyk, Monika Wiecheć, Agata Wrona,
SP 11 – pracownicy administracji i obsługi: Renata Jakubek, Beata Kowalska, Yelyzavieta Ryczko, Marzena Gulka, Dorota Żmuda.

Nauczyciele, którzy odebrali akty nadania stopnia awansu nauczyciela dyplomowanego:

MP 7 – Magdalena Nowak,
MP 15 – Danuta Kłosek,
MP 16 – Barbara Augustyniak,
SP 2 – Katarzyna Krupka-Jedynak,
SP 3 – Marta Karolczuk,
SP 4 – Joanna Łukawska-Dzięgiel,
SP 8 – Magdalena Jarosz,
SP 9 – Ks. Grzegorz Kierpiec,

Nauczyciele, którzy zdali egzamin na stopień nauczyciela mianowanego:

MP 7 – Anna Pisz,
MP 17 – Barbara Żmudka,
SP-4 – Anna Holzman,
SP 11 – Agnieszka Pomietlak,
SP 11 – Katarzyna Klich,
SP 11 – Małgorzata Żądło,
SP 11 – Magdalena Huber

Fot. Kulturalny Powiat

 

 

Font Resize
Contrast