23.06.2026

Połączone posiedzenie Komisji Rady Miasta Oświęcim

Posiedzenie Komisji Budżetu i Rozwoju Miasta, Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Rekreacji, Komisji Ochrony Zdrowia, Środowiska i Pomocy Społecznej oraz Komisji Prawa, Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego Rady Miasta Oświęcim odbędzie się w dniu 1 lipca 2026 r. o godz. 15.30 w parku miejskim na terenie Bulwarów.

Proponowany porządek posiedzenia:

  1. Przyjęcie protokołu z posiedzeń Komisji.

  2. Realizacja zadania inwestycyjnego, pn. „Budowa parku miejskiego na terenie Bulwarów w Oświęcimiu realizowana w ramach zadania pn.: Oświęcimska Przestrzeń Spotkań” posiedzenie wyjazdowe wspólne z Komisją Budżetu i Rozwoju Miasta, Komisją Oświaty, Kultury, Sportu i Rekreacji oraz Komisją Prawa, Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego.

  3. Sprawy bieżące i wolne wnioski.

Przejdź do treści