Posiedzenie Komisji Budżetu i Rozwoju Miasta, Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Rekreacji, Komisji Ochrony Zdrowia, Środowiska i Pomocy Społecznej oraz Komisji Prawa, Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego Rady Miasta Oświęcim odbędzie się w dniu 1 lipca 2026 r. o godz. 15.30 w parku miejskim na terenie Bulwarów.
Proponowany porządek posiedzenia:
-
Przyjęcie protokołu z posiedzeń Komisji.
-
Realizacja zadania inwestycyjnego, pn. „Budowa parku miejskiego na terenie Bulwarów w Oświęcimiu realizowana w ramach zadania pn.: Oświęcimska Przestrzeń Spotkań” posiedzenie wyjazdowe wspólne z Komisją Budżetu i Rozwoju Miasta, Komisją Oświaty, Kultury, Sportu i Rekreacji oraz Komisją Prawa, Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego.
-
Sprawy bieżące i wolne wnioski.
