05.06.2015

Rusza III Ogólnopolski Festiwal Tańca “Taki taniec”

 

W sobotę, 6 czerwca,  od godziny 9.00 w Oświęcimskim Centrum Kultury odbędzie się III Ogólnopolski Festiwal Tańca "Taki Taniec". Patronat nad przedsięwzięciem objął Prezydent Miasta Oświęcimia.
– Festiwal, popularyzujący taniec jako atrakcyjną formę aktywnego stylu życia, adresowany jest do uczestników w wieku 6-25 lat – dla formacji i zespołów – dla różnych kategorii tanecznych mówi Adam Kuta z OCK. – Podczas festiwalu ocenie podlegać będą: technika tańca, choreografia, wyraz artystyczny i dobór muzyki i strojów – dodaje. Uczestników oceni komisja sędziowska w składzie: Aneta Bułka, Jacek Kremer, Mateusz Nowak, Waldemar Dudek, Sławomir Kurzak. Dla najlepszych wykonawców przewidziane zostały medale, puchary, dyplomy i… Grand Prix.

 

W sobotę, 6 czerwca,  od godziny 9.00 w Oświęcimskim Centrum Kultury odbędzie się III Ogólnopolski Festiwal Tańca "Taki Taniec". Patronat nad przedsięwzięciem objął Prezydent Miasta Oświęcimia.
– Festiwal, popularyzujący taniec jako atrakcyjną formę aktywnego stylu życia, adresowany jest do uczestników w wieku 6-25 lat – dla formacji i zespołów – dla różnych kategorii tanecznych mówi Adam Kuta z OCK. – Podczas festiwalu ocenie podlegać będą: technika tańca, choreografia, wyraz artystyczny i dobór muzyki i strojów – dodaje. Uczestników oceni komisja sędziowska w składzie: Aneta Bułka, Jacek Kremer, Mateusz Nowak, Waldemar Dudek, Sławomir Kurzak. Dla najlepszych wykonawców przewidziane zostały medale, puchary, dyplomy i… Grand Prix.

LISTA STARTOWA

godz. 9.00-12.00 I część prezentacji konkursowych

I.
TANIEC TOWARZYSKI – dzieci

SPRYCIARZE – Szkoła Tańca Prestiż – Oświęcim
KLEKSIKI – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 – Osiek
REPLAY – Szkoła Tańca Astra – Oświęcim
ANIOŁKI – Ling House – Chełmek
CHOCO – Szkoła Tańca Prestiż – Oświęcim
BAJKA – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 – Osiek
BŁYSK – Szkoła Tańca Astra – Oświęcim
MINI PRESTIŻ – Publiczne Przedszkole – Jastrzębie-Zdrój

TANIEC TOWARZYSKI – juniorzy

DIAMENTOWY BLASK – Szkoła Tańca Prestiż – Oświęcim
PERFEKT – Szkoła Tańca Astra – Oświęcim
CYTRYNKI – Ling House – Chełmek
BINGO – Szkoła Tańca Astra – Oświęcim
ELITA KIDS LEJDIS – Oświęcimskie Centrum Kultury – Oświęcim
AKCENT – Szkoła Tańca Astra – Oświęcim

TANIEC TOWARZYSKI – młodzież

HAPPY DANCE – Oświęcimskie Centrum Kultury – Oświęcim
EFEKT – Szkoła Tańca Prestiż – Oświęcim
CUBANA ALL LADIES – Studio Tańca Cubana – Rabka Zdrój
FREZJA – Oświęcimskie Centrum Kultury – Oświęcim

II.
SHOW DANCE, TEATR TAŃCA – dzieci

PARALLEL – PFH Prestiż – Ornontowice
FENIKS JUNIOR – Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży – Kraków
FENIKS KIDS SHOW DANCE – Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży – Kraków
MINI MINI SOUL DANCE – Studio Ruchu i Tańca Soul Dance – Dębica
MINI SKAZA – Raciborskie Centrum Kultury – Racibórz
MIX – PFH Prestiż – Ornontowice

SHOW DANCE, TEATR TAŃCA – juniorzy

MAŁE DINO – Stowarzyszenie Przyjaciół zespołu Dino – Andrychów
MINI FENIKS – Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży – Kraków
IMPULS – Miejski Dom Kultury – Bielsko-Biała
SOUL DANCE JUNIORZY 2 – Studio Ruchu i Tańca Soul Dance – Dębica
MAŁY FENIKS – Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży – Kraków
POWER – Gminne Centrum Kultury – Polanka Wielka
MAŁA REAKTYWACJA – Miejski Ośrodek Kultury – Żory

SHOW DANCE, TEATR TAŃCA – młodzież

EGZIST – Regionalny Ośrodek Kultury – Zator
GRW MINI SHOW DANCE – Szkoła Tańca Grawitacja – Oświęcim
FENIKS – Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży – Kraków

III.
JAZZ, TANIEC WSPóŁCZESNY, BALET – dzieci

TUTU – Szkoła Tańca Standart – Ornontowice
D4 – D Way Of Life – Tychy
PERŁY – Studio Tańca Passo – Cieszyn
MAMI – Studio Tańca MK – Tarnowskie Góry
MINI FENIKS JUNIOR – Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży – Kraków
LEKKIE STóPKI – Studio Tańca Passo – Cieszyn
MAMI 1 – Studio Tańca MK – Tarnowskie Góry

JAZZ, TANIEC WSPóŁCZESNY, BALET – juniorzy

DINO I – Stowarzyszenie Przyjaciół zespołu Dino – Andrychów
IMAGINE – Szkoła Tańca Cubana – Bielsko-Biała
D5 – D Way Of Life – Tychy
DANCE EFFORT II – Młodzieżowy Dom Kultury Krzesławice – Kraków
MAŁY TESS – Tarnogórskie Centrum Kultury – Tarnowskie Góry
FANTAZJA – Spółdzielczy Dom Kultury SEM – Zgierz

JAZZ, TANIEC WSPóŁCZESNY, BALET – młodzież

GRW JAZZ I – Szkoła Tańca Grawitacja – Oświęcim
DINO II – Stowarzyszenie Przyjaciół zespołu Dino – Andrychów
ADVANCE – Bielsko-Biała
DANCE EFFORT – Młodzieżowy Dom Kultury Krzesławice – Kraków
SKAZA MODERN – Raciborskie Centrum Kultury – Racibórz
STUDIO TAŃCA HIT – Studio Tańca Hit – Tarnów
TESS I – Tarnogórskie Centrum Kultury – Tarnowskie Góry
KLU – Tarnogórskie Centrum Kultury – Tarnowskie Góry

godz. 12:00-13:00 przerwa

godz. 13:00 ogłoszenie wyników I części prezentacji konkursowych

godz. 13:30-16:00 II część prezentacji konkursowych

IV.
DISCO DANCE, CHEERLEADERS – dzieci

STEP UP STEP – Szkoła Tańca Standart – Ornontowice
MAŁY II SKANDAL – Miejski Klub – Sosnowiec
MINI MINI SKANDAL – Miejski Klub – Sosnowiec
DANCING SNEAKERS – Szkoła Tańca Standart – Ornontowice

DISCO DANCE, CHEERLEADERS – juniorzy

HAŁAS MINI – Stowarzyszenie Kalejdoskop – Tarnów Opolski
ŚREDNI SKANDAL – Miejski Klub – Sosnowiec
SHAKE – Miejskie Gimnazjum nr 2 – Oświęcim
RYTM 1 – Zespół Placówek Oświatowych – Skalbmierz
SKANDAL – Miejski Klub – Sosnowiec
RADKERT – Gminna Biblioteka Publiczna – Przeciszów
CHEERLEADERS SHINE – Gminne Centrum Kultury – Polanka Wielka
MAŁY I SKANDAL – Miejski Klub – Sosnowiec
GIMONE – Uczniowski Klub Sportowy – Sosnowiec

DISCO DANCE, CHEERLEADERS – młodzież

RYTM – Zespół Placówek Oświatowych – Skalbmierz
LADIES – Gminna Biblioteka Publiczna – Przeciszów
HAŁAS – Stowarzyszenie Kalejdoskop – Tarnów Opolski
CONTRA – Oświęcimskie Centrum Kultury – Oświęcim

V.
HIP-HOP, BREAK DANCE – dzieci

MOVE GANG – Szkoła Tańca Standart – Ornontowice
GRW SKILLS – Szkoła Tańca Grawitacja – Oświęcim
FIFTY FIFTY – Szkoła Tańca Standart – Ornontowice

HIP-HOP, BREAK DANCE – juniorzy

GRW TEENS – Szkoła Tańca Grawitacja – Oświęcim
SCREW LOOSE – Szkoła Tańca Standart – Ornontowice
DINO-BOYS – Stowarzyszenie Przyjaciół zespołu Dino – Andrychów
DYNAMITE – PFH Prestiż – Ornontowice
KAPRYS JUNIOR – Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji – Chrzanów
eLDe J – Studio Tańca, Zdrowia i Urody Lets Dance – Gliwice
SKAZA JUNIOR – Raciborskie Centrum Kultury – Racibórz
RELOAD KIDZ – Studio Tańca – Rabka Zdrój
RAZ, 2, 3… – Młodzieżowy Dom Kultury – Ostrów Wielkopolski
STARLIGHT- Publiczne Gimnazjum nr 2 – Chrzanów
GRW JUNIOR – Szkoła Tańca Grawitacja – Oświęcim
K2 JUNIOR – Spółdzielczy Dom Kultury SEM – Zgierz

HIP-HOP, BREAK DANCE – młodzież

SKAZA – Raciborskie Centrum Kultury – Racibórz
ELDE CREW – Studio Tańca, Zdrowia i Urody Lets Dance – Gliwice
DANCE OBSESSION – Młodzieżowy Dom Kultury – Ostrów Wielkopolski
FRESH CREW – Miejski Ośrodek Kultury – Jordanów
KAPRYS – Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji – Chrzanów
SO WHAT?! – Szkoła Tańca – Bielsko-Biała
MYB – Dom Kultury – Kęty
GRW CREW – Szkoła Tańca Grawitacja – Oświęcim

godz. 16:00-17:00 przerwa

godz. 17:00 ogłoszenie wyników II części prezentacji konkursowych

Podane godziny mogą ulec zmianie. Wykonawcy proszeni są o przybycie na 1 godzinę przed występem. Wejście do budynku OCK od godziny 8:00. Wstęp na widownię wolny. Liczba miejsc ograniczona.

Organizatorem festiwalu jest Oświęcimskie Centrum Kultury.

Festiwal jest realizowany przy wsparciu finansowym Miasta Oświęcim.
 

Font Resize
Contrast