Szanowni Państwo,
w imieniu Fundacji Biuro Inicjatyw Społecznych zapraszam do udziału w bezpłatnym szkoleniu „Budowanie wizerunku organizacji pozarządowej w społeczności lokalnej”, które odbędzie się 28 czerwca 2011 roku w godz. 9.00 – 17.00 w Oświęcimiu.
Szanowni Państwo,
w imieniu Fundacji Biuro Inicjatyw Społecznych zapraszam do udziału w bezpłatnym szkoleniu „Budowanie wizerunku organizacji pozarządowej w społeczności lokalnej”, które odbędzie się 28 czerwca 2011 roku w godz. 9.00 – 17.00 w Oświęcimiu.
Szkolenie skierowane jest do:
· przedstawicieli małopolskich organizacji pozarządowych nieprowadzących działalności gospodarczej z terenu powiatów chrzanowskiego, olkuskiego, oświęcimskiego lub wadowickiego
· osób fizycznych pracujących, nieaktywnych zawodowo lub bezrobotnych zamieszkujących teren powiatów chrzanowskiego, olkuskiego, oświęcimskiego lub wadowickiego, które chcą rozpocząć działania w obszarze ekonomii społecznej (na podstawie oświadczenia).
Podczas szkolenia:
* dowiesz się jak w łatwy sposób można zadbać o wizerunek swojej organizacji i dlaczego warto o tym myśleć
* poznasz techniki i metody informowania społeczności o celach i działaniach organizacji
* sprawdzisz, które z narzędzi są najlepsze dla Twojej organizacji
* nauczysz się w jaki sposób zaplanować działania promocyjne
* dowiesz się jak wykorzystać wizerunek organizacji do pozyskiwania środków na jej działalność
Uzupełniony formularz zgłoszeniowy należy przesyłać na adres: mowes.oswiecim@bis-krakow.pl do 23 czerwca 2011 roku. O zakwalifikowaniu się na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń!
Informacje:
Biuro Regionalnego MOWES w Oświęcimiu prowadzone przez Fundację Biuro Inicjatyw Społecznych w Krakowie
ul. Kolbego 8 (Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa, pokój 3.05, III piętro)
32-600 Oświęcim
tel./fax: 33 843 09 71
tel. kom.: 608114590
W załączniku znajdują się formularze zgłoszenia