W Szkole Podstawowej nr 5 rozpoczął działalność nowoczesny gabinet stomatologiczny, który będzie świadczył bezpłatne usługi dentystyczne dla dzieci i młodzieży. To ważna inwestycja w zdrowie najmłodszych mieszkańców miasta, zrealizowana w
Oświęcim. Dentysta bliżej uczniów. Nowy gabinet w Szkole Podstawowej nr 5
