W niedzielę, 23 sierpnia, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na ostatni w tym sezonie spływ kajakami po Sole. Wypożyczalnia na bulwarach czynna będzie od 12 do 17. Sprzęt i
Oświęcim. Ostatni w sezonie spływ kajakiem po Sole
W niedzielę, 23 sierpnia, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na ostatni w tym sezonie spływ kajakami po Sole. Wypożyczalnia na bulwarach czynna będzie od 12 do 17. Sprzęt i
Zwiedzanie oświęcimskich tuneli cieszy się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców i turystów. Dlatego Muzeum Zamek w Oświęcimiu zaprasza na dodatkowe tury z Grą o Niepodległą w sierpniowe piątki: 14, 21 oraz
Małe zwierzęta umierają z głodu, kiedy nie mogą wyciągnąć głowy z wnętrza puszki po napojach. Większe przyzwyczajają się do szukania jedzenia w pobliżu człowieka, ściągając kłopoty na obie strony. Wszystkie
Zamek piastowski jest wizytówką Oświęcimia. Do tej pory niewiele osób wiedziało, że wzgórze zamkowe kryje tajemnicze tunele z czasów zaboru austriackiego i okupacji niemieckiej. Od lipca tego roku Muzeum Zamek w Oświęcimiu udostępniło je zwiedzającym. Tunele pod zamkiem to nowa zaskakująca atrakcja turystyczna w Oświęcimiu, która sprawdza się w każdą pogodę.
MOSiR Oświęcim informuje, że od dzisiaj tj. 14 sierpnia br. od godziny 16.00 zostaje wznowiona działalność Krytej Pływalni w Oświęcimiu. Funkcjonowanie Krytej Pływalnia w dniach od 14.08 do 31.08 br.
Prezydent Miasta Oświęcim zaprasza wszystkich mieszkańców miasta i gości do udziału w Święcie Patrona Miasta Oświęcim św. Jana Bosko zaplanowanym w dniach 15-17 sierpnia 2020. Od 2013 roku Świętu Patrona
Miasto Oświęcim uczestniczy w konkursie na Najpiękniejszą Gminę Miejską Małopolski! Zachęcamy wszystkich mieszkańców do codziennego oddawania głosu na nasze miasto. Wystarczy kliknąć TUTAJ i wybrać Oświęcim! Głosowanie zostało przedłużone o
Miasto Oświęcim uczestniczy w konkursie na Najpiękniejszą Gminę Miejską Małopolski! Zachęcamy wszystkich mieszkańców do codziennego oddawania głosu na nasze miasto. Wystarczy kliknąć TUTAJ i wybrać Oświęcim! Głosowanie zakończy się we
Na oświęcimskim rynku prezentowana jest nowa wystawa „Oświęcim – miejsca, które warto zobaczyć” przypominająca najważniejsze atrakcje turystyczne miasta Oświęcim. Na 32 planszach w ciekawej formie prezentowane są zdjęcia i opisy
Zachęcamy oświęcimskich przedsiębiorców turystycznym lub organizacje pożytku publicznego prowadzące działalność polegającą na świadczeniu usług hotelarskich lub imprez turystycznych do wpisywani się na listę podmiotów uprawnionych do rozliczania płatności bonem turystycznym.