Akcja promocyjna Zamieszkaj w Oświęcimiu

Zdjęcie Pana Janusza Chwieruta Prezydenta Miasta OświęcimPrzedstawiamy Państwu niektóre propozycje inwestycji mieszkaniowych, które są realizowane w Oświęcimiu. Dotyczą one różnych form budownictwa mieszkaniowego. Są to budynki wielorodzinne w różnych dzielnicach miasta: na Zasolu, Starych Stawach, Błoniach czy w rejonie szkoły muzycznej. W bogatej ofercie mieszkaniowej znajdziecie Państwo także budowę i renowację kamienic w Starym Mieście. Szczególnym zainteresowaniem inwestorów cieszą się Monowice i Stare Stawy, gdzie deweloperzy budują domy jednorodzinne, w tym w zabudowie szeregowej. Widać, że w ostatnich latach budowa nowych mieszkań w naszym mieście znacznie przyśpieszyła. Szeroki wachlarz ofert mieszkaniowych skierowany jest praktycznie dla każdego nabywcy. Oświęcim stał się w ostatnim czasie bardzo atrakcyjnym miejscem do zamieszkania. Sądzę, że wiele osób docenia klimat miasta i jego możliwości. Mamy przecież atrakcyjną przestrzeń publiczną jak: place, parki i bulwary. Dobre warunki do pracy oraz nauki. Proponujemy interesujące formy spędzania czasu wolnego i wypoczynku. Oferujemy też ciekawe zajęcia   sportowe i rekreacyjne, w tym na oświęcimskiej krytej pływalni. Oświęcimskie Centrum Kultury, Galeria Książki czy Muzeum Zamek zapraszają w swoje gościnne progi, gdzie można znaleźć  wiele propozycji  warsztatów, spektakli, spotkań z historią miasta.Miasto coraz bardziej się rozwija, co jest widoczne zwłaszcza w sferze gospodarczej, przestrzeni publicznej czy ofercie mieszkaniowej.
Janusz Chwierut
Prezydent Oświęcimia

W sprawie akcji promocyjnej „Zamieszkaj w Oświęcimiu” zapraszamy do kontaktu z Biurem Rozwoju Miasta – email: brm@um.oswiecim.pl.
Dane kontaktowe do poszczególnych deweloperów znajdują się na stronach internetowych dostępnych po kliknięciu w wizualizację inwestycji.

Wizualizacja budynków przy ul. Grabowieckiej

Wizualizacja budynku przy ul. Królowej Jadwigi

Wizualizacja budynków przy ul. Krzemieńczyk

Wizualizacja budynku przy ul. Mickiewicza

Wizualizacja budynku przy ul. Przecznej

Wizualizacja budynku przy ul. Sadowej

Wizualizacja budynków przy ul. Szewczyka

Wizualizacja budynków przy ul. Więźniów Oświęcimia

Wizualizacja budynku przy ul. Wysokie Brzegi