Nagrodzeni w sporcie w 2019 roku

Nagrody przyznane w dniu 26 lutego 2019 r

  • Stowarzyszenie Form Tanecznych Kultury Fizycznej i Sportu „Krok po Kroczku” za zdobycie I miejsca w kategorii junior w Mistrzostwach Świata Federacji IDF w Pula w Chorwacji w dniach 23-27.05.2018 r.:

Andrzejewska Martyna
Barzycka Aleksandra
Bryłka Karolina
Bulik Antonina
Dyląg Emilia
Dyląg Zuzanna
Droździewicz Marzena
Górny Natalia
Janiga Oliwia
Klicner Emilia
Komar Daria
Korczyk Kamila
Kulka Daria
Łukowicz Maja
Osińska Weronika
Paluszkiewicz Ewa
Pomietlak Julia
Poszwa Aleksandra
Pasierbek Emilia
Skucińska Aleksandra
Warzecha Julia
Witos Aleksandra
Żurek Wiktoria
Keller-Wykręt Patrycja

 

  • Stowarzyszenie Form Tanecznych Kultury Fizycznej i Sportu „Krok po Kroczku” za zdobycie I miejsca w kategorii „adult” (dorosły) w Mistrzostwach Świata Federacji IDF w Pula w Chorwacji w dniach 23-27.05.2018 r.:

Borowczyk Nikola
Bulik Wiktoria
Chrapek Oliwia
Chylaszek Pola
Czerw Emilia
Gembala Wiktoria
Klaja Kacper
Latko Julia
Łatak Klaudia
Mikołajek Krystian
Mikołajek Paulina
Mydlarz Wiktoria
Niemiec Natalia
Pawłowska Wiktoria
Piecuch Daria
Płachta Paulina
Szałowicz Kamila
Woźniak Damian
Wyrobek Ewelina
Zając Kornelia
Żelazna Nikola

Nagrody  przyznane w dniu 8 maja 2019 r.

  • Uczniowski Klub Hokejowy Kobiet “Unia Oświęcim” za zdobycie przez klub III miejsca w rozgrywkach o Mistrzostwo Polski w hokeju na lodzie seniorek w sezonie 2018/2019 a także powołanie zawodniczki Joanny Strzeleckiej do kadry narodowej Seniorek na Mistrzostwa Świata Seniorek we Włoszech:

Chodak Monika
Gałuszka Małgorzata
Gawlik Julia
Klatka Magdalena
Kot Anna
Kozioł Agata
Kułas Patrycja
Langner Aleksandra
Pelic Klaudia
Pieczyk Anna
Pirogowicz Patrycja
Pocheć Aleksandra
Strzelecka Joanna
Trethan Karolina
Wawrzyk Ada
Zaborska Anna
Zaborska Katarzyna
Żyła Justyna
Fikrt Michał
Bernaś Damian
Łazarz Witold

Nagrody przyznane w dniu 31 lipca 2019 r.

Dominika Chylińska – Oświęcimski Klub Sportowy Karate i Dalekowschodnich Sportów Walki za zdobycie medali w Mistrzostwach Polski w kickboxingu w kategorii juniorów oraz powołanie do kadry narodowej

Andrzej Nakonieczny – Uczniowski Klub Łyżwiarstwa Figurowego „Unia” Oświęcim za udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w sportach Zimowych w Krynicy Zdrój.

Amelia Konik – Uczniowski Klub Łyżwiarstwa Figurowego „Unia” Oświęcim za udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w sportach Zimowych w Krynicy Zdrój.

Jakub Lofek – Uczniowski Klub Łyżwiarstwa Figurowego „Unia” Oświęcim za udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w sportach Zimowych w Krynicy Zdrój.

Nagrody przyznane w dniu 25 listopada 2019 r.

  • Uczniowski Klub Pływacki „Unia”


Marta Klimek – za zdobycie III miejsca na Mistrzostwach Polski Seniorów i Młodzieżowców w pływaniu w Olsztynie w dniach 15-19.05.2019 r. oraz udział w Mistrzostwach Europy Juniorów i Mistrzostwach Świata Juniorów

Michał Daszkiewicz – za zdobycie 4 – krotnie I miejsca, 2 – krotnie III miejsca na Mistrzostwach Polski Juniorów 16-letnich w pływaniu w Lublinie w dniach 10-12.07.2019 r. oraz ustanowienie dwóch rekordów Polski a także uzyskanie kwalifikacji do Kadry Narodowej

Przemysław Suchański – za zdobycie I, II i III miejsca na Mistrzostwach Polski Juniorów 17-18 lat w pływaniu w Zielonej Górze-Drzonkowie w dniach 18-21.07.2019 r. oraz udział w Mistrzostwach Europy Juniorów

Andrzej Brania – trener
Piotr Woźnicki – trener

  • Oświęcimski Klub Sportowy Karate i Dalekowschodnich Sportów Walki

Dominika Chylińska – za zdobycie I miejsca na Mistrzostwach Europy Juniorów w kategorii LOW KICK 48 kg oraz uzyskanie kwalifikacji do Kadry Narodowej

Mariusz Pawlus – trener