Zespoły muzyczne

Zespołu muzyczne działające w Oświęcimiu:

 

Krzywa Aternatywa 

zobacz więcej >>> 

 

Zespoły, sekcje i kluby działające w Oświęcismkim Centrum Kultury:

 

Zespołu muzyczne działające w Oświęcimiu:

 

Krzywa Aternatywa 

zobacz więcej >>> 

 

Zespoły, sekcje i kluby działające w Oświęcismkim Centrum Kultury:

 

-Zespół Pieśni i Tańca "Hajduki"
instruktorzy: Marek Pociennik, Jacek Furtak
poniedziałek: 19:00-21:30 (grupa średnia)
środa: 18:30-21:30 (grupa średnia)
instruktorzy: Zofia Mentelska, Jacek Furtak
wtorek: 19:00-21:30 (grupa starsza)
czwartek: 19:00-21:30 (grupa starsza)

-Zespół Pieśni i Tańca "Małe Hajduki"
instruktorzy: Anna Handzlik-Starzyk, Ewa Smajek, Jacek Furtak
poniedziałek: 17:30-18:45
wtorek: 18:00-18:45 (Mini Hajduki)
czwartek: 16:40-18:00
czwartek: 18:00-18:45 (Mini Hajduki)

-Grupa żywego słowa Infinitas
instruktor: Maria Kwaśniak
poniedziałek: 14:30-16:00
wtorek: 13:30-18:00
środa: 13:30-18:30
czwartek: 13:00-16:30
piątek: 13:30-15:30
pozostałe według ustaleń

-Grupa wokalno-instrumentalna Wariant M
instruktorzy: Joanna Kasperek-Szymonik, Jacek Furtak
poniedziałek: 13:00-16:00
wtorek: 13:15-17:45
środa: 13:15-17:45
czwartek: 13:00-16:30
pozostałe według ustaleń

-Orkiestra dęta
kapelmistrz: Józef Dziędziel
środa: 15:00-17:00

-Zespół Folklorystyczny "Dolina Soły"
opiekun: Krystyna Wawrzuta
poniedziałek: 19:00 – 21:00

-Zespół "Eight Pigs"
kontakt: Adam Ocylok, Tomasz Pendracki, Paweł Cembala
czwartek: 18:00-22:00

-Zespół "Joined"
kontakt: Łukasz Kwiatkowski, Konrad Karkoszka
wtorek: 20:00-22:00
piątek: 20:00-22:00

-Zespół "Slow"
kontakt: Sebastian Boba, Dariusz Łakomy
poniedziałek: 18:00-22:00
środa: 18:00-20:00

-Formacja Tańca Nowoczesnego "Contra"
instruktor: Paweł Kaźnica
wtorek: 16:00-18:00 (Szkoła Tańca, ul. Solskiego 2)
piątek: 16:00-18:15

-Formacja Tańca Towarzyskiego "Elita"
instruktor: Paweł Kaźnica
sobota: 10:00-14:00 (Szkoła Tańca, ul. Solskiego 2)
niedziela: 9:00-13:00 (Szkoła Tańca, ul. Solskiego 2)

-Sekcja plastyczna
instruktor: Magdalena Prochowska
środa: 16:00-17:00, 17:00-18:00 (dzieci), 18:00-19:30 (dorośli)
czwartek: 16:00-17:00 (dzieci), 17:00-18:30 (młodzież), 18:30-20:00 (dorośli)

-Sekcja plastyczna
instruktor: Władysława Kapcińska
wtorek: 15:30-17:00, 17:30-19:00
środa: 15:30-17:00, 17:15-19:00

-Zajęcia teatralne Zespołu Szkół nr 1
instruktorzy: Agata Nasiłowska, Anna Chodacka
poniedziałek: 7:10-10:30
czwartek: 7:10-10:30

-Zajęcia baletowe
prowadzący: Karolina Momot
wtorek: 15:30-18:30
środa: 15:30-18:30

-Tai Chi
prowadzący: Katarzyna Lehnert
poniedziałek: 18:00-19:30 (I grupa), 18:30-20:00 (II grupa)
wtorek: 18:45-20:15
środa: 18:30-20:00

-Amatorski Klub Filmowy "Chemik"
instruktor: Bartosz Gajda
poniedziałek: 15:00-19:00
środa: 15:00-19:00

-Klub Filatelistów i Numizmatyków
prezes klubu: Józef Gonciarczyk
piątek: 16:00-19:00

-Brydż sportowy
opiekun: Albert Bartosz
czwartek: 16:30-21:00

-Oświęcimski Klub Anime
opiekun: Paweł Lach
piątek: 17:30-19:30

-Oświęcimski Klub Fantastyki
opiekun: Paweł Lach
sobota: 14:00-19:00

-Uniwersytet Trzeciego Wieku
opiekun: Karolina Domider
wykłady: wtorki
grupa kabaretowa: poniedziałek i wtorek godz. 11:00 (OCK)
nordic walking: poniedziałek godz. 9:00 i środa godz. 10:00
pilates: poniedziałek i środa godz. 9:30 (Szkoła Tańca, ul. Solskiego 2)
qigong: wtorek godz. 10:00 (OCK)
basen: piątek godz. 14:00
sekcja tkactwa artystycznego "Osnowa": I piątek miesiąca godz. 9:30 (OCK)
język niemiecki: piątek godz. 14:00 I grupa i godz. 15:00 II grupa (Centrum Żydowskie, pl. Skarbka 5)
język angielski: piątek godz. 16:00 V grupa, godz. 17:00 II grupa, godz. 18:00 I grupa (Centrum Żydowskie, pl. Skarbka 5)
język angielski: wtorek godz. 8:30 IV grupa – co dwa tygodznie i czwartek godz. 13:45 III grupa – co dwa tygodnie (OCK)
pozostałe według ustaleń

-Szkoła Tańca
instruktor: Sławomir Kurzak
środa: 15:30-22:30
czwartek: 14:00-22:30
piatek: 14:00-20:00