Medal Miasta Oświęcim

Osoby i instytucje, które otrzymały Medal Miasta Oświęcim:

  1. Miasto Kerpen
  2. Zakład Towarzystwa Salezjańskiego
  3. Pan dr inż. Jan Babiarz
  4. Pan Helmut Morlok
  5. Kongregacja Sióstr św. Franciszka ze Staffelstein
  6. Pan Henryk Lehnert
  7. Miejska Biblioteka Publiczna
  8. Pan Mariusz Siudek
  9. Pani Dorota Zagórska
  10. Pani Iwona Mydlarz-Chruścińska
  11. Pani Joanna Papuzińska
  12. Pan August Kowalczyk
  13. Pan Andrzej Urbańczyk
  14. Pani Grażyna Staniszewska
  15. Pan Andrzej Telka
  16. Pan Jan Knycz
  17. Pan Adam Gawlik
  18. Pan Franciszek Nowak
  19. Pan Jerzy Wróblewski
  20. Pan Marcin Tyrna
  21. ks. Dziekan Krzysztof Straub
  22. profesor Adam Alfred Zych
  23. Pan Trancis T. Scanlan
  24. Oświęcimskie Towarzystwo Oświatowe
  25. Pan Roman Stańczyk
  26. Pan Janusz Kohut
  27. Firma Chemiczna „Dwory” S.A.
  28. Państwo Heidi i Bernd Gosner z Auerbach
  29. Państwo Elfriede i Werner Klante z Kemnath Stadt w Niemczech
  30. pośmiertnie Pan Kazimierz Płonka
  31. Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Konarskiego
  32. Osoby i instytucje, które otrzymały Medal Miasta Oświęcim:

    1. Miasto Kerpen
    2. Zakład Towarzystwa Salezjańskiego
    3. Pan dr inż. Jan Babiarz
    4. Pan Helmut Morlok
    5. Kongregacja Sióstr św. Franciszka ze Staffelstein
    6. Pan Henryk Lehnert
    7. Miejska Biblioteka Publiczna
    8. Pan Mariusz Siudek
    9. Pani Dorota Zagórska
    10. Pani Iwona Mydlarz-Chruścińska
    11. Pani Joanna Papuzińska
    12. Pan August Kowalczyk
    13. Pan Andrzej Urbańczyk
    14. Pani Grażyna Staniszewska
    15. Pan Andrzej Telka
    16. Pan Jan Knycz
    17. Pan Adam Gawlik
    18. Pan Franciszek Nowak
    19. Pan Jerzy Wróblewski
    20. Pan Marcin Tyrna
    21. ks. Dziekan Krzysztof Straub
    22. profesor Adam Alfred Zych
    23. Pan Trancis T. Scanlan
    24. Oświęcimskie Towarzystwo Oświatowe
    25. Pan Roman Stańczyk
    26. Pan Janusz Kohut
    27. Firma Chemiczna „Dwory” S.A.
    28. Państwo Heidi i Bernd Gosner z Auerbach
    29. Państwo Elfriede i Werner Klante z Kemnath Stadt w Niemczech
    30. pośmiertnie Pan Kazimierz Płonka
    31. Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Konarskiego
    32. Pan Kazimierz Graboń
    33. Powiatowy Zespoł Nr 4 Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych im. Komisji Edukacji Narodowej w Oświęcimiu
    34. Pani Zofia Stanula
    35. Pan Jurgen Klinsmann
    36. Pan Fred Schwartz
    37. Pan Kazimierz Woźnicki
    38. Pan Józef Tusiński
    39. Pan Heinz Brunkhorst
    40. Miejskie Gimnazjum Nr 3 w Oświęcimiu
    41. Pan Zdzisław Połącarz
    42. Pan Marian Majkut
    43. Pan Władysław Bartoszewski
    44. Pani Marie-Therese Diaz
    45. Pan Maurice Boyer
    46. Pan Jurgen Bartholome
    47. Pan Dieter Riel
    48. Pan Gert Vogt
    49. Pan Bernhard Ripp
    50. Pan Hans Hermann Strauss
    51. Pan Jurgen Riechers
    52. Pan Josef Merkl
    53. Miasto Auerbach
    54. Miasto Hanower
    55. pp. Janina i Edward Kouw
    56. Pani Helena Wisła
    57. Pan Eckhard Sander
    58. Pan Henryk Boruta
    59. Pan Józef Rusinek
    60. Pan Stanisław Bubin
    61. Ks. Andrzej Gołębiowski
    62. Miejskie Gimnazjum Nr 2
    63. Pan Waldemar Klisiak
    64. Pan Jerzy Bielecki
    65. Pan Józef Hordyński
    66. Pan Józef Stós
    67. Pani Stanisława Gąskowa
    68. Pan Martin Preuss
    69. Pan Jan Ptaszkowski
    70. Pan Eugeniusz Daczyński
    71. Pan Paweł Korzeniowski
    72. Pan Piotr Woźnicki
    73. Pan Damian Kulig
    74. Klub Sportowy SOŁA
    75. Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Królowej Jadwigi w Oświęcimiu
    76. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 w Oświęcimiu
    77. Pani Barbara Rokowska
    78. Pani Teresa Główczyk
    79. Pani Teresa Błażowska
    80. Pan Jan Wiktor Lachendro
    81. Pan Mieczysław Chorabik
    82. Pani Maria Parcer
    83. Pan Andrzej Janus
    84. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.
    85. Pan Henryk Dera
    86. Pan Adam Bilski
    87. Pan Janusz Sepioł
    88. Chrześcijańskie Stowarzyszenie Rodzin Oświęcimskich
    89. Powiatowy Zespół Nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych
    90. Szkoła Podstawowa Nr 11 im. Mikołaja Kopernika w Oświęcimiu
    91. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 im. Ofiar Oświęcimia w Oświęcimiu
    92. Zespół Szkół Nr 1 im. M. Skłodowskiej-Curie w Oświęcimiu
    93. Pan Grzegorz Biela
    94. Pan Władysław Baruś
    95. Pan Kazimierz Bartuś
    96. Pan Wiesław Czarnik
    97. Pan Antoni Chudy
    98. Pan Andrzej Dziędziel
    99. Pani Marta Garapich
    100. Pani Helena Graff
    101. Pani Alina Janik
    102. Pan Stefan Lukesz
    103. Pan Andrzej Obstarczyk
    104. Pan Wiesław Orzechowski
    105. Pan Henryk Polak
    106. Pani Barbara Kęska-Pałka
    107. Pan Wiesław Szymański
    108. Pan Franciszek Wojdyłło
    109. Pani Izabella Wrońska
    110. Pan Janusz Gołdynia
    111. Pani Jadwiga Gołdynia
    112. Ksiądz Prałat Stanisław Górny
    113. Ksiądz Robert Bieleń
    114. Koło Pszczelarzy w Oświęcimiu
    115. Pan Josef Byrtus – Konsul Generalny Republiki Czeskiej w Katowicach
    116. Pani Antonina Małysiak
    117. Pan Thomas Gläser – Konsul Generalny RFN
    118. Pani Zofia Homa
    119. Pan Henryk Bieniasz
    120. Pani Władysława Kapcińska
    121. dr Adam Cyra
    122. Pan Julian Foksa
    123. Pan Adam Klęczar z Firmy Aksam Paluszki Beskidzkie
    124. Pan Dariusz Maciborek
    125. Szkoła Podstawowa Nr 9 w Oświęcimiu im. Orędowników Pokoju
    126. Centrum Żydowskie w Oświęcimiu
    127. Międzynarodowy Dom Spotkań Młodzieży w Oświęcimiu
    128. Pan Tadeusz Firczyk
    129. Uczniowski Klub Pływacki Unia Oświęcim
    130. Uczniowski Klub Łyżwiarstwa Figurowego Unia Oświęcim
    131. Pani Karolina Domider
    132. Pani Janina Paszek
    133. Chór Męski Auxilium
    134. Pan Richard Pyritz
    135. Pan Michael Starck
    136. Pan Czesław Prendkiewicz