Wydziały: Wydział Gospodarki Miejskiej - Referat Ochrony Środowiska

Witkowski Wiesław

Stanowisko: Inspektor

E-mail: wieslaw.witkowski@um.oswiecim.pl

Wydział skrót: gm/o

Wydział: Wydział Gospodarki Miejskiej - Referat Ochrony Środowiska

Telefon: +48 33 842-91-32

Wew.: 1132

Faks: +48 33 842-91-99

Adres: ul. Zaborska 2

Pokój: 32

Śniechowska-Myrdko Ilona

Stanowisko: Główny Specjalista

E-mail: ilonas@um.oswiecim.pl

Wydział skrót: gm/o

Wydział: Wydział Gospodarki Miejskiej - Referat Ochrony Środowiska

Telefon: +48 33 842-91-32

Wew.: 1132

Faks: +48 33 842-91-99

Adres: ul. Zaborska 2

Pokój: 32

Ptaszyńska Magdalena

Stanowisko: Inspektor

E-mail: magdalena.ptaszynska@um.oswiecim.pl

Wydział skrót: gm/o

Wydział: Wydział Gospodarki Miejskiej - Referat Ochrony Środowiska

Telefon: +48 33 842-91-29

Wew.: 1129

Faks: +48 33 842-91-99

Adres: ul. Zaborska 2

Pokój: 29

Kubczak Ewelina

Stanowisko: Inspektor

E-mail: ewelina.kubczak@um.oswiecim.pl

Wydział skrót: gm/o

Wydział: Wydział Gospodarki Miejskiej - Referat Ochrony Środowiska

Telefon: +48 33 842-91-07

Wew.: 1107

Faks: +48 33 842-91-99

Adres: ul. Zaborska 2

Pokój: 7

Kowalczyk Aleksandra

Stanowisko: Inspektor

E-mail: aleksandra.kowalczyk@um.oswiecim.pl

Wydział skrót: gm/o

Wydział: Wydział Gospodarki Miejskiej - Referat Ochrony Środowiska

Telefon: +48 33 842-91-07

Wew.: 1107

Faks: +48 33 842-91-99

Adres: ul. Zaborska 2

Pokój: 7

Jezior Agata

Stanowisko: Inspektor

E-mail: agata.jezior@um.oswiecim.pl

Wydział skrót: gm/o

Wydział: Wydział Gospodarki Miejskiej - Referat Ochrony Środowiska

Telefon: +48 33 842-91-23

Wew.: 1123

Faks: +48 33 842-91-99

Adres: ul. Zaborska 2

Pokój: 23

Jankowska Anna

Stanowisko: Podinspektor

E-mail: anna.jankowska@um.oswiecim.pl

Wydział skrót: gm/o

Wydział: Wydział Gospodarki Miejskiej - Referat Ochrony Środowiska

Telefon: +48 33 842-91-32

Wew.: 1132

Faks: +48 33 842-91-99

Adres: ul. Zaborska 2

Pokój: 32

Grabowska Beata

Stanowisko: Inspektor

E-mail: beata.grabowska@um.oswiecim.pl

Wydział skrót: gm/o

Wydział: Wydział Gospodarki Miejskiej - Referat Ochrony Środowiska

Telefon: +48 33 842-91-29

Wew.: 1129

Faks: +48 33 842-91-99

Adres: ul. Zaborska 2

Pokój: 29

Font Resize
Contrast