Wydziały: Wydział Mienia Komunalnego - Referat Gospodarki Nieruchomościami

Szatko Izabela

Stanowisko: Inspektor

E-mail: izabela.szatko@um.oswiecim.pl

Wydział skrót: mk/g

Wydział: Wydział Mienia Komunalnego - Referat Gospodarki Nieruchomościami

Telefon: +48 33 842-92-18

Wew.: 1218

Faks: +48 33 842-91-99

Adres: ul. Jagiełły 23

Pokój: 18

Stachura Aneta

Stanowisko: Podinspektor

E-mail: aneta.stachura@um.oswiecim.pl

Wydział skrót: mk/g

Wydział: Wydział Mienia Komunalnego - Referat Gospodarki Nieruchomościami

Telefon: +48 33 842-92-17

Wew.: 1217

Faks: +48 33 842-91-99

Adres: ul. Jagiełły 23

Pokój: 17

Kuci Katarzyna

Stanowisko: Inspektor

E-mail: katarzyna.kuci@um.oswiecim.pl

Wydział skrót: mk/g

Wydział: Wydział Mienia Komunalnego - Referat Gospodarki Nieruchomościami

Telefon: +48 33 842-92-18

Wew.: 1218

Faks: + 48 33 842-91-99

Adres: ul. Jagiełły 23

Pokój: 18

Kawiorska Edyta

Stanowisko: Inspektor

E-mail: edyta.kawiorska@um.oswiecim.pl

Wydział skrót: mk/g

Wydział: Wydział Mienia Komunalnego - Referat Gospodarki Nieruchomościami

Telefon: +48 33 842-92-70

Wew.: 1270

Faks: +48 33 842-91-99

Adres: ul. Jagiełły 23

Pokój: 19

Skowronek Robert

Stanowisko: Inspektor

E-mail: robert.skowronek@um.oswiecim.pl

Wydział skrót: mk/g

Wydział: Wydział Mienia Komunalnego - Referat Gospodarki Nieruchomościami

Telefon: +48 33 842-92-69

Wew.: 1269

Faks: +48 33 842-91-99

Adres: ul. Jagiełły 23

Pokój: 19

Graboń Sławomir

Stanowisko: Inspektor

E-mail: slawomir.grabon@um.oswiecim.pl

Wydział skrót: mk/g

Wydział: Wydział Mienia Komunalnego - Referat Gospodarki Nieruchomościami

Telefon: +48 33 842-92-17

Wew.: 1217

Faks: +48 33 842-91-99

Adres: ul. Jagiełły 23

Pokój: 17

Gabryś Wioletta

Stanowisko: Podinspektor

E-mail: wioletta.gabrys@um.oswiecim.pl

Wydział skrót: mk/g

Wydział: Wydział Mienia Komunalnego - Referat Gospodarki Nieruchomościami

Telefon: +48 33 842-92-68

Wew.: 1268

Faks: +48 33 842-91-99

Adres: ul. Jagiełły 23

Pokój: 18

Aneta Pietyra

Stanowisko: Podinspektor

E-mail: aneta.pietyra@um.oswiecim.pl

Wydział skrót: mk/g

Wydział: Wydział Mienia Komunalnego - Referat Gospodarki Nieruchomościami

Telefon: +48 33 842-92-19

Wew.: 1219

Faks: +48 33 842-91-99

Adres: ul. Jagiełły 23

Pokój: 19

Font Resize
Contrast